Několik TIPů pro lepší stránky - SALIXUS

SALIXUS - tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství . Několik TIPů pro lepší stránky.

Snad Vám níže uvedené rady a postřehy pomohou zlepšit orientaci v problematice tvorby webových prezentací. A snad Vám usnadní rozhodování v klíčových otázkách vlastního webu.

Věřte odborníkům

Uvažujete-li třeba jen o jediné stránce s názvem a adresou, svěřte její výrobu profesionálům. Budou za to chtít jistě víc než „sousedův kluk nadšenec“, ale výsledkem si pak můžete být jisti. Rohlíky si také nepečete sami.

Náklady mají být úměrné očekávaným cílům

Malá společnost s regionálním dosahem bude mít rozpočet na elektronickou propagaci jistě jiný než nadnárodní korporace.

SALIXUS weby nevyrábí, pomáhá je jen tvořit

Připravte se tedy na naše otázky a počítejte s tím, že bez Vaší spolupráce se Váš web neobejde.

Web je jako automobil

Koupíte si vůz a je Vaším majetkem, ale abyste ho mohli používat, musíte dolévat benzin, dohušťovat pneumatiky a občas odvézt do servisu na pravidelnou prohlídku. Čím poctivěji se o něj budete starat, tím déle Vám bude sloužit.

Nepřímý prodej táhne internetovou komerci

Víte, že téměř 90 % veškerých příjmů z obchodování na internetu plyne z nepřímého prodeje?

Používejte FAQ

Přemýšleli jste o tom, že zveřejněním stále se opakujících otázek a odpovědí na Vašich stránkách ušetříte značný čas, který byste jinak trávili u telefonu? Používejte na svých stránkách sekci často kladených dotazů (FAQ).

Špatný web je horší než žádný

Stránky jsou chápány jako elektronický otisk Vaší firmy. Jestliže nedokážete udržovat kvalitní web, jak to potom vypadá s Vašimi službami?

Kvalitní web? Investice, která se vrátí.

Pokud získáte na základě dobré internetové prezentace byť jen jednu větší zakázku, náklady do Vašeho webu se Vám vrátí.


Doporučujeme: iUmeni.cz, Tvorba webových stránek Ostrava, zajímavé odkazy / výměna odkazů

SALIXUS konkurence

SALIXUS
tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství .

e-mail: info@salixus.cz
kontakt