Přehled realizovaných projektů - SALIXUS

SALIXUS - tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství . Přehled realizovaných projektů.

NÁRODNÍ STAVEBNÍ CENTRUM s.r.o. NÁRODNÍ STAVEBNÍ CENTRUM s.r.o.

Prezentace pro společnost, jejíž prvořadým úkolem je zajistit provoz a další rozvoj dosud unikátního projektu v ČR, Stavebního centra EDEN 3000 na brněnském výstavišti. Obsah stránek je generován a editován pomocí publikačního systému. Kromě vlastního publikačního systému bylo do daného projektu dopracováno na míru - systém zobrazení připravovaných seminářů včetně systému poptávky, zobrazení nomenklatury, stavební literatury, komunikační brány na vnitřní systém firmy a další.

ZPV Group s. r. o. ZPV Group s. r. o.

Společnost ZPV je jedním z největších a nejkomplexnějších distributorů komponentů pohonných systémů a uložení v České republice. ZPV Group s. r. o. je členem skupiny BRAMMER. Na českém trhu zastupujeme renomované světové i místní výrobce ložisek, výrobce pohonných systémů formou výhradního a nevýhradního zastoupení.

SucháVýstavba.cz SucháVýstavba.cz

SucháVýstavba.cz - prodejce střešních oken VELUX, materiálů pro suchou výstavbu, tepelné izolace Rotaflex a sádrokartonové desky Knauf včetně kompletního příslušenství. Vlastní internetový obchod, tak i obsah stránek je generován a editován pomocí publikačního systému.

OKNO SYSTEM s. r. o. OKNO SYSTEM s. r. o.

Firma podnikajicí v oboru plastových, EURO dřevěných, ale i hliníkových oken a dveří. Pro své zákazníky zajišťujeme komplexní servis - demontáž, montáž, likvidaci a zednické zapravení námi dodaných výrobků. Součástí komplexních služeb je i dodávka příslušenství – vnitřních a venkovních parapetních desek, žaluzií, sítí proti hmyzu a jiných speciálních doplňků.

František Hanáček - akademický malíř František Hanáček - akademický malíř

Sponzorský web - oficiální stránky českeho akademického malíře Františka Hanáčka, biografie autora, seznam výstav. Zastoupení ve sbírkách českých i světových sběratelů obrazů. Galerie autora.

Plast Technologies s. r. o. Plast Technologies s. r. o.

Prezentace pro společnost zabývající se technologií zpracování plastů, především vývojem a výrobou svářecích extruderů a polyfuzních svářeček deskových materiálů. Realizace stránek zahrnovala veškerý poradenský servis, návrh fungování a struktury webu, tvorbu grafiky masky i jednotlivých šablon a implementaci modulů. Obsah stránek je generován a editován pomocí publikačního systému.

Mateřské centrum Človíček Mateřské centrum Človíček

Sponzorský web - zřizovatelem Mateřského centra Človíček (dále jen MC) je Občanské sdružení Matka a dítě. Bylo založeno maminkami na mateřské dovolené z Velké Bíteše a okolí, které přestalo bavit "sedět samy doma". Činnost MC je závislá na dobrovolné práci členek OS a na vzájemné toleranci a spolupráci maminek. Financování provozu je postaveno na přispění Města Velká Bíteš, sponzorů, členek OS a ostatních maminek, které MC navštěvují.

SUSAKY.cz SUSAKY.cz, Ryba s. r. o.

Společnost RYBA, s. r. o. spustila jednoduchý katalog své produkce SUSAKY.cz. Jak již název domény napovídá, jedná se o nové koupelnové doplňky pro praktické sušení textilií. SALIXUS navrhnul vzhled prezentace a dodal technologii pro automatické generování fotogalerií, editaci obsahu a statistický přehled návštěvnosti.

Přemysl Pitřík - akademický malíř Přemysl Pitřík - akademický malíř

Sponzorský web - oficiální stránky českeho akademického malíře a grafika Přemysla Pitříka, biografie autora, seznam výstav a soutěží. Zastoupení ve sbírkách českých i světových sběratelů obrazů. Galerie autora.

Vladimír Horych, zřizování, montáž a údržba telekomunikačních zařízení Vladimír Horych, zřizování, montáž a údržba telekomunikačních zařízení

Prezentace společnosti, která dodává kompletní telekomunikační řešení podniků. Stránky jsou plně dynamické s možností editace obsahu pomocí vlastního publikačního systému. Zakomponován je rovněž modul správy novinek, kontaktní formulář a statistika přístupů. Součástí dodávky byla i servisní část webu pro stálé klienty.

Bazény POPP s. r. o. Bazény POPP s. r. o.

Stránky společnosti, která vyrábí a instaluje bazény a bazénovou techniku. Dynamicky řešený web ve dvou jazykových mutacích s možností snadné aktualizace obsahu. Administrační část prezentace umožňuje editovat poslední novinky, promo články, stránky se soubory ke stažení a bannerovou reklamu. Samozřejmostí jsou podrobné statistiky přístupů.

Peugeot SCOOTERS Peugeot SCOOTERS

Společnost Scooters a. s. dodává na náš trh skůtry značky Peugeot. Stránky fungují jako katalog strojů a příslušenství. Web dále obsahuje katalog prodejců, zabezpečený vstup pro partnery s možností on-line objednávek a správu skladových zásob.

Sergej Iščuk Sergej Iščuk

Sponzorský web - Oficiální stránky ruského malíře a grafika Sergeje Iščuka, biografie autora, seznam výstav a soutěží. Zastoupení ve sbírkách českých i světových sběratelů obrazů. Galerie autora.

Soutěž o nejlepší design osvětlovacího tělesa Soutěž o nejlepší design osvětlovacího tělesa

Statická prezentace soutěže a nejlepších prací. Akci pořádalo Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži.

SK ZÁPADÍ futsal team SK ZÁPADÍ futsal team

Brněnský futsalový oddíl. Fotografie hráčů, propozice, výsledky, tipovací soutěž, diskuzní fórum, galerie a spousta dalšího.

TTC Moravská Slavia Brno TTC Moravská Slavia Brno

Ping-pongový portál Slavie Brno. Výsledky, programy, správa výsledkových listin a bannerů, novinky, reportáže.

Freedive Team Brno Freedive Team Brno

Web příznivců volného potápění. Jednoduchá statická prezentace o několika málo stránkách.


Doporučujeme: iUmeni.cz, Tvorba webových stránek Ostrava, zajímavé odkazy / výměna odkazů

SALIXUS konkurence

SALIXUS
tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství .

e-mail: info@salixus.cz
kontakt