Chci prezentovat svou firmu na internetu - SALIXUS

SALIXUS - tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství . Chci prezentovat svou firmu na internetu.

Dnes již není otázkou zda se na internetu prezentovat, na to by byla odpověď jasná, ptejme se raději jakým způsobem to udělat.

Udržovat špatný web je mnohem horší, než nevlastnit stránky žádné. Doba nadšeneckých „rychlowebů“ („O nás, Historie, Kontakt…“) je dávno pryč. Web považujeme především za investici, která se musí vrátit. Toho budou schopna pouze řešení profesionální, řádně naplánovaná a řádně udržovaná.

Na základě analýzy požadavků a potřeb klienta jsme schopni navrhnout a vystavět web s vysokým potenciálem úspěšnosti. Budeme k tomu ovšem potřebovat Vás – partnera. Víme, není to úkol snadný, ale ne nesplnitelný.

Spojíte-li vlastní představu s našimi znalostmi, vznikne skutečně funkční nástroj Vaší propagace.


Doporučujeme: iUmeni.cz, Tvorba webových stránek Ostrava, zajímavé odkazy / výměna odkazů

SALIXUS konkurence

SALIXUS
tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství .

e-mail: info@salixus.cz
kontakt