FAQ aneb často kladené dotazy - SALIXUS

SALIXUS - tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství . FAQ aneb často kladené dotazy.

Co je to statický web?

Obsah statických www stránek byl vytvořen systémem „stránka po stránce“. To znamená, že každá stránka prezentace fyzicky existuje a leží uložena na webovém serveru. Toto řešení je velmi nenáročné na výrobu, avšak aktualizace dat je záležitostí jen pro velmi zkušené uživatele. Také není možné používat dnes běžné interaktivní prvky jako jsou např. anketa, inteligentní formuláře, statistika, nástěnky, katalogy apod. S rostoucím počtem stránek je aktualizace stále obtížnější, až do momentu překročení kritické hranice, kdy je jakákoliv změna struktury webu prakticky nemožná. Proto se toto řešení používá pouze pro malé prezentace s několika stránkami.

Co je to dynamický web?

Stránky většího rozsahu s?častou aktualizací dat či pokročilými interaktivními funkcemi prakticky nelze vytvořit jinak, než že se popíše pouze jejich chovaní, vzhled a zdroj dat. Stránky, které potom vidíte, nikdo nevytvořil, ale byly automaticky vygenerované speciálním programem na základě tohoto popisu. Výhradně dynamicky jsou dnes řešeny stránky s jízdními řády, katalogy produktů, elektronické obchody, zpravodajské portály, větší firemní prezentace apod.

Můžeme si stránky pro váš publikační systém vytvořit vlastními silami?

Provozovat vlastní statické weby umožňujeme po dohodě pouze našim klientům. Dynamické weby jsou velmi složitou záležitostí, u těchto projektů si proto vyhrazujeme právo vlastní produkce. Naše společnost se nezabývá primárně webhostingem, takže pokud máte zájem pouze o umístění Vašeho webu na náš server, bez provozu publikačního systému, budeme Vás muset odkázat na specializovanou firmu.

Můžeme si obsah našeho webu upravovat sami?

Ano. Před započetím tvorby jakéhokoliv webu analyzujeme požadavky klienta na editaci zveřejněných údajů. Poté je implementován systém pro správu těchto dat a klient je na něj zaškolen.

Proč musíme platit měsíční nájem za svůj web?

Neplatíte za web, ale za použití a aktualizaci publikačního systému, jeho modulů a za prostor na serveru. Stručně řečeno: Váš je web a jeho obsah, náš je systém pro jeho správu.


Doporučujeme: iUmeni.cz, Tvorba webových stránek Ostrava, zajímavé odkazy / výměna odkazů

SALIXUS konkurence

SALIXUS
tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství .

e-mail: info@salixus.cz
kontakt