Tvorba www stránek - SALIXUS

SALIXUS - tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství . Tvorba www stránek.

Dobré a kvalitní www stránky jsou jedním z nejlevnějších propagačních nástrojů.

Pokud mají splňovat základní požadavky, což je prezentovat, prodávat, nabízet službu či poskytovat informace, musí být navrženy kvalitně a to jak technologicky, tak hlavně s ohledem na uživatele. V dnešní době se neustále mluví a platí nemalé peníze za tzv. optimalizaci pro vyhledávače, což by mělo být již samořejmostí při návrhu řešení a navrhlou technologií a následná realizace by již měla být zaměřěná pro toho, komu je prezentace určena - což je pro lidi.

Pro splnění těchto předpokladů používáme vlastní publikační systém, jehož součástí je kromě možností editace menu, vlastního obsahu, tak např. i vlastně definovatelné url (seo-url), odesílání formulářů, zobrazení statistik a mnoho dalších funkcí - www stránky jsou investice a musí se vrátit.


Doporučujeme: iUmeni.cz, Tvorba webových stránek Ostrava, zajímavé odkazy / výměna odkazů

SALIXUS konkurence

SALIXUS
tvorba www stránek (tvorba webových stránek) a internetových obchodů (tvorba e-shopů), optimalizace pro vyhledávače, vlastní publikační systém, tvorba speciálních aplikací na internet a internetové poradenství .

e-mail: info@salixus.cz
kontakt